מכירה פומבית 374 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
19.2.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 89:
נמכר ב: €4,500
4,000
הערכה:
€4,000 - €8,000
עמלת בית המכירות:
24.6%
MANUEL AMADO, Manuel A. Sotto-Mayor da Silva Amado (n. 1938)
"Cena para um sonho a cores"
Óleo sobre tela
Assinado e datado de 1985
Dim. aprox.: 80 x 100 cm.