מכירה פומבית 374 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
19.2.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 149:
נמכר ב: €4,000
2,000
הערכה:
€2,000 - €4,000
עמלת בית המכירות:
24.6%
CHRISTINO DA SILVA, João Ribeiro Christino da Silva (1858-1948)
Retrato de criança
Óleo sobre tela
Assinado "Christino" e datado de 1855
Dim. aprox.: 41,5 x 33 cm.