Auction 2
Jan 28, 2020
Brazil
 Rua Vergueiro, 2253 - Vila Mariana São Paulo - SP, Brazil

LOT 105:

DENISE KOVALSKI
Serigrafia - DK5

R$ 400
R$400
Auction house commission: 7%
VAT: On commission only

Serigrafia - DK5
Gravura original assinada, medidas 70 x 50 cm A.C.I.D, sem moldura