מכירה פומבית 67
Antiques & Works of Art
18.2.20
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 29:
Candeeiro de pé
נמכר ב: €25
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
estrutura em metal cromado, séc. XX, pequenos defeitos. Dim. - 193 x 60 cm