מכירה פומבית 67 Antiques & Works of Art
18.2.20
פורטוגל
 Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal

פריט 29:

Candeeiro de pé

נמכר ב: €25
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד

estrutura em metal cromado, séc. XX, pequenos defeitos. Dim. - 193 x 60 cm