מכירה פומבית 67
Antiques & Works of Art
18.2.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 30:
Espelho
נמכר ב: €50
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
Espelho
moldura em madeira dourada, séc. XX, sinais de uso. Dim. - 77 x 77 cm