מכירה פומבית 67
Antiques & Works of Art
18.2.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 31:
Prensa
נמכר ב: €70
60
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
Prensa
ferro e outros materiais, marcado CASA DAS BALANÇAS - LISBOA, séc. XX, pequenos defeitos. Dim. - 112 x 55 x 40 cm