מכירה פומבית 67
Antiques & Works of Art
18.2.20
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 35:
Cinco formas
נמכר ב: €20
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
latão, séc. XIX/XX, faltas e defeitos. Dim. - 8 x 27 x 20 cm (maior)