מכירה פומבית 67
Antiques & Works of Art
18.2.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 41:
Mísula
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
Mísula
base em madeira entalhada e dourada, tampo em mármore, séc. XX, pequenos defeitos. Dim. - 50 x 64 x 29 cm