מכירה פומבית 3
Antiques & Works of Art
1.5.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 15:
ARTE NOS SÉCULOS
נמכר ב: €25
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
ARTE NOS SÉCULOS
Obra em oito volumes. Editora Abril Cultural. Encadernação do editor. Pequenos defeitos.