מכירה פומבית 3
Antiques & Works of Art
1.5.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 35:
SALVADOR DALI
נמכר ב: €30
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
SALVADOR DALI
Em dois volumes ilustrados "Robert Descharnes e Gilles Néret, "Dalí" I 1904-1946 e II 1947-1989. Edição Taschen. Encadernação do editor. Sinais de uso.