מכירה פומבית 3
Antiques & Works of Art
1.5.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 174:
CONCHA DE SOPA
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
CONCHA DE SOPA
Em prata portuguesa contraste águia (1938-1984) de 833, decoração relevada. Sinais de uso.
Peso Aprox: 189.5 gr.
Dim: 25,5 cm.