4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOTE 674:
NAPOLI - Ferdinando II di Borbone (1830-1859) - Piastra - 1859 - AG R P.R. 88; Mont. 822/825 - qSPL/SPL
Vendido por: €180
Comissão da leiloeira: 20%