4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOTE 675:
NAPOLI - Ferdinando II di Borbone (1830-1859) - Mezza piastra - 1857 - AG P.R. 111; Mont. 863 Delicata patina - FDC