4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOTE 845:
Vittorio Emanuele II Re eletto (1859-1861) - 50 Centesimi - 1860 F - AG Pag. 443; Mont. 120 Patina scura - BB/BB+