4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOTE 851:
Vittorio Emanuele II Re d'Italia (1861-1878) - 20 Lire - 1870 T - AU RR Pag. 465; Mont. 140 - qSPL/SPL
Vendido por: €900
Comissão da leiloeira: 20%