4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOTE 976:
Vittorio Emanuele III (1900-1943) - Lira - 1906-7-13 - AG Lotto di tre monete - BB÷SPL+ |
Vendido por: €15
15
Comissão da leiloeira: 20%