4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOTE 1007:
Vittorio Emanuele III (1900-1943) - 20 Centesimi - 1936 XIV Impero - NI RR Pag. 853; Mont. 305 Sigillata SPL/FDC - SPL+
Vendido por: €110
Comissão da leiloeira: 20%