4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOTE 1039:
Albania - 0,05 Lek - 1940 XVIII - BR Pag. 1007; Mont. 510 assieme a 0,10 lek (BB+) - Lotto di due monete - qSPL