מכירה פומבית 4 חלק א' Antiques & Works of Art
4.6.20 (הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
 Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO

פריט 37:

JÚLIO POMAR (1926-2018)

נמכר ב: €275
מע"מ: 23% על העמלה בלבד

JÚLIO POMAR (1926-2018)
"O almoço do trolha"
Litografia a negro sobre papel (3/200), assinada e datada de 1951.
Dim: 44,5x63 cm.