מכירה פומבית 156 חלק א' Painting
Subastas Segre
23.5.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 17:

: GIOVANNI BATTISTA PIRANESI - Colonna Antonina y Colonna Trajana

נמכר ב: €200
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 23.5.23 בבית המכירות Subastas Segre

GIOVANNI BATTISTA PIRANESI
Mogliano, Veneto 1720 - Roma 1778

Colonna Antonina y Colonna Trajana
Pareja de aguafuertes sobre papel (dos)
Firmados y titulados
Medidas 560 x 425 mm plancha cada uno
Ediciones modernas