מכירה פומבית 160 חלק א' Painting
Subastas Segre
12.12.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 49:

: JOSÉ MARTÍ Y MONSÓ - Un paseo de novios, Segovia

700
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 12.12.23 בבית המכירות Subastas Segre

JOSÉ MARTÍ Y MONSÓ
Valencia 1840 - Valencia 1912

Un paseo de novios, Segovia. 1889
Óleo sobre lienzo
Firmado y fechado
Medidas 38,5 x 49,5 cm
Al dorso ostenta una antigua etiqueta con el título de la obra.