LOTE 5:
Gregoire Michonze
Vendido por: $440
$
160
$300-$500
Comissão da leiloeira: 15%
IVA: 17%
Gregoire Michonze
Figures, 1982,
Gouache on paper, 50X35 cm.
Signed and dated.
Provenance: Sara and Ephraim Kishon collection.