מכירה פומבית Apr 24/ rII
Trionfante Antiques
23.4.24
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

פריט 269:

OLIO SU TELA

נמכר ב: €45
5
€5 - €250
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 23.4.24 בבית המכירות Trionfante Antiques

OLIO SU TELA raffigurante allegoria floreale con putti dentro cornice in legno e pastiglia dorata manifattura italiana XX secolo h cm 65 x 109 / cornice h cm 87 x 132