מכירה פומבית Apr 24/ rII
Trionfante Antiques
23.4.24
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

פריט 292:

OLIO SU TAVOLA

€200 - €600
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 23.4.24 בבית המכירות Trionfante Antiques

OLIO SU TAVOLA raffigurate paesaggio al tramonto scuola nord Europa XX secolo h cm 58 x 58