מכירה פומבית Apr 24/ rII
Trionfante Antiques
23.4.24
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

פריט 299:

CHIFFONIER CARLO X

נמכר ב: €700
€600 - €1,800
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 23.4.24 בבית המכירות Trionfante Antiques

CHIFFONIER CARLO X in legno di palissandro perfilata e intarsiata in legno rosa e altre essenze Sicilia XIX secolo h cm 188 x 152 x 64,5