מכירה פומבית Ottobre2024/rII
Trionfante Antiques
26.10.24
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

פריט 252:

LUCERNA

360
€360 - €500
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 26.10.24 בבית המכירות Trionfante Antiques

LUCERNA in maiolica policroma a forma di fiasca . incollagi alla base e usure del tempo manifattura Caltagirone primi XIX secolo h cm 53 x 34 x 18