Vente 2 Partie 2 Art, rare books and manuscripts - part 2
Par Van de Wiele Auctions
19.10.24
Groeninge 34, 8000 Brugge, Belgium, Belgique

Auction Friday 18.10.2024

10 am N° 001-217

1.30 pm N° 218-666

Auction Saturday 19.10.2024

10 am N° 667-883

1.30 pm N° 884-1272

Plus de détails

LOT 698:

[KORTRIJK]

Vendu pour: €200
Prix de départ:
Prix estimé :
€120 - €180
Commission de la maison de ventes: 26%
TVA: 6% Seulement sur commission
19.10.24 à Van de Wiele Auctions

[KORTRIJK]
Gift aan de Sint Lucas Gilde
Courtrai
Ed. Vandesteene
1894/1908
Album met 14 bladen op linnen gemonteerd. Met 9 kalenders in chromolithografie met stadsplan en zichten van Kortrijk. Halflederen band (iets geschaafd) van Meurisse uit Kortrijk