LOT 507:
Vincent van Ojen (1960)
plus...
Prix de départ:
25
Prix estimé :
€50 - €100
Commission de la maison de ventes: 30%
Plus de détails
TVA: 21%
Seulement sur commission
Vincent van Ojen (1960) “Stilleven met fruit”, gesigneerd, gedateerd '94 en genummerd 3/20 l.o. Houtsnede, 49 x 73 cm.