מכירה פומבית 100 חלק ג' Antiques, Watches & Jewellery
Leiloeira São Domingos
5.11.21
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal, פורטוגל

פריט 1429:

CESTO EM PRATA REIS

€100 - €200
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 5.11.21 בבית המכירות Leiloeira São Domingos

CESTO EM PRATA REIS
Portuguesa do séc. XIX/XX, em arame de prata com asa móvel. Com contraste 'javali' de 833 milésimas, dado de 1887-1937, do ourives 'António Maria Ribeiro' (1889-1962) e marca da Casa Reis-Porto. Peso aprox.: 175 g Dim.: 20 x 20 cm