מכירה פומבית 103 חלק א'
Antiques & Works of Art
Leiloeira São Domingos
צור קשר עם בית המכירות
20.7.22
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal, פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 18:
AVENTAL E MACHADO
נמכר ב: €950
€300 - €500
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
AVENTAL E MACHADO
Portugueses, do séc. XVIII/XIX , avental em pele com Coroa Real Portuguesa e a inscrição "VDMI". Machado em ferro com cabo em madeira pintada. Pequenos defeitos. Dim.: (avental) 114 x 68 cm Comp.: (machado) 91 cm