מכירה פומבית 105 חלק ג' Antiques & Works of Art
Leiloeira São Domingos
28.4.23
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal, פורטוגל

פריט 1518:

ANEL MEIA MEMÓRIA EM OURO E DIAMANTES

€800 - €1,600
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 28.4.23 בבית המכירות Leiloeira São Domingos

Português, do séc. XIX, em ouro de 19.2kt, cravejados com 6 brilhantes, com peso estimado de 0.73 ct. Com contraste 'veado' datado de 1985-2020. Peso aprox.: 6.5 g Med.: 17