מכירה פומבית 106 חלק ב' Antiques & Works of Art
Leiloeira São Domingos
20.7.23
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal, פורטוגל

פריט 353:

PALITEIRO" MOLEQUE"

נמכר ב: €75
75
€75 - €100
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 20.7.23 בבית המכירות Leiloeira São Domingos

PALITEIRO" MOLEQUE"
Em porcelana moldada e relevada, decoração policromada e dourada ,fabrico atribuído à Vista da Alegre do final do séc. XIX. Desgastes. Alt.: 10 cm.