Auction 25
De la Século Passado Leilões & Antiguidades
Contacteaza case de licitatii
29.5.21
Rua das Mercês, nº28, Funchal, Madeira, Portugalia
Vezi demo
Licitația a luat sfârșit
LOT 2:
Mesa jardineira madeirense com embutidos (escola madeirense) |
Preț de început:
1,250
Comision casă de licitații: 16%
VAT: 22% Doar pentru comision