מכירה פומבית 97 חלק ג'
Antiques, Works of Art & Books
25.9.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 873:
QUARENTA E SETE DEDAIS "COLECÇÃO DE AVES"
75
הערכה:
€75 - €150
עמלת בית המכירות:
17%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
Em porcelana da Vista Alegre, decoração policromada e dourada. Fabrico recente. Dim. Alt.: 2 cm.