מכירה פומבית 98 חלק ג' Antiques, Works of Art & Books
18.12.20
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal, פורטוגל

פריט 895:

A. P (séc.XX)

75
הערכה:
€75 - €150
עמלת בית המכירות: 17%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד

A. P (séc.XX)
Aguarela sobre papel, assinada e datada de 1991. Dim.: 37 x 33 cm.