מכירה פומבית 2 חלק א'
Antiques & Works of Art
11.3.21
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 11:
DOIS PUCAROS/CAFETEIRAS
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
DOIS PUCAROS/CAFETEIRAS
Em cobre e ferro, Séc. XIX/XX. Falhas e defeitos.
Dim.: 17,5 e 18 cm.