מכירה פומבית 156 חלק א' Painting
Subastas Segre
23.5.23
Calle Segre, nº18, 28002 Madrid (Spain), ספרד

פריט 14:

: ESCUELA FRANCESA S. XVIII - Vue Perspective du Vestibule, et de l'Escalier de St. Pierre a Rome

נמכר ב: €80
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 23.5.23 בבית המכירות Subastas Segre

ESCUELA FRANCESA S. XVIII

Vue Perspective du Vestibule, et de l'Escalier de St. Pierre a Rome
Grabado al cobre miniado a mano
Firmado y titulado
Medidas 260 x 400 mm plancha